Nabízíme přesnou analýzu kovů včetně přesné analýzy uhlíku mobilním spektrometrem Belec Compact Port HLC. Jedná se o mobilní optický emisní spektrometr pro exaktní analýzu chemického složení kovových materiálů. Tato přenosná „chemická laboratoř“ slouží pro rychlé, přesné zatřídění materiálů a pro přesnou analýzu chemického složení kovových materiálů přímo v provozních podmínkách.

Argonová pistole se používá pro přesné chemické analýzy. Spektrometr trvale poskytuje správné a stabilní výsledky i při změnách okolní teploty.  Tento spektrometr má nejkvalitnější optický systém ZEISS s výbornou rozlišovací schopností. Proto tento spektrometr měří jednotlivé prvky velmi přesně.

Přístroj je umístěn na robustním pojízdném sklápěcím vozíku, který zajišťuje nejen mobilitu, ale hlavně stabilitu proti převrácení. Může být používán nejen v laboratořích, ale také ve výrobním prostředí, venku nebo na staveništi.

Spektrometr je vybaven vlastní teplotní stabilizací, proto lze plynule přecházet z jednoho prostředí do druhého.

Spektrometr tak můžete využít jak ke vstupní i výstupní kontrole materiálů u Vás ve firmě, tak i při kontrole na stavbách. Vzhledem k nízké hmotnosti, malým rozměrům a mobilitě přístroje zvládne veškerou manipulaci jedna osoba.

V případě Vašeho zájmu o využití našeho přístroje neváhejte nás oslovit:  Ing. Tomáš Klvaňa; M: +420 702 239 397; E: klvana@gascontrol.cz.

Máte dotaz?

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám. Náš odborný pracovník Vám na dotaz odpoví do 1 týdne.