GASCONTROL, společnost s r.o.
Nový Svět 1407/59a
735 64 Havířov-Prostřední Suchá

Telefon: 596 496 411
GSM brána: 606 761 887
GSM brána: 602 580 023
Fax: 596 412 397
E-mail: gascontrol(at)gascontrol.cz
ID datové schránky: 4cq7scf

IČ: 465 78 021
DIČ: CZ46578021

Společnost je zapsaná v OR u Krajského soudu v Ostravě oddíl C, vložka 3396.

Máte dotaz?

    Kontakty

    Ředitel společnosti Mieczyslaw Molenda
    Sekretariát Bc. Ivana Berná berna@gascontrol.cz 596 496 421
    Jednatelka Ing. Denisa Macurová macurova@gascontrol.cz 596 496 428
    Jednatel Ing. Radim Vaško vasko@gascontrol.cz 596 496 450
    Mediální zástupce Ing. Jana Dronská, MBA dronska.jana@seznam.cz 606 728 882
    Manažer významných projektů Ing. Milan Slamečka slamecka@gascontrol.cz 728 680 976
    Úsek obchodu a marketingu ou@gascontrol.cz 596 496 443
    Ředitel obchodu a marketingu Bc. Robert Timko, MBA timko@gascontrol.cz 596 496 453
    Zástupce ředitele O a M a projektový manažer pro CNG technologie Ing. Jan Kuba kuba@gascontrol.cz 596 496 424
    Vedoucí přípravy nabídek Mgr. Michaela Lančová lancova@gascontrol.cz 596 496 434
    Marketing Ivana Huplíková huplikova@gascontrol.cz 596 496 434
    Finanční úsek fu@gascontrol.cz 596 496 431
    Hlavní ekonom Ing. Dagmar Rojíčková rojickova@gascontrol.cz 596 496 431
    Ekonom skupiny GC Group Bc. Jiří Folwarczný folwarczny@gascontrol.cz 596 496 431
    Personální úsek mzdy@gascontrol.cz 596 496 428
    Mzdy a personalistika Ing. Denisa Macurová macurova@gascontrol.cz 596 496 428
    Výrobní úsek vu@gascontrol.cz 596 496 432
    Výrobně technický ředitel Ing. Stanislav Przeczek przeczek@gascontrol.cz 596 496 432
    Vedoucí nákupu Ing. Jitka Ernestová ernestova@gascontrol.cz 596 496 449
    Technik BOZP Zdeňka Nožičková nozickova@gascontrol.cz 596 496 452
    Technolog svařování Ing. Tomáš Klvaňa klvana@gascontrol.cz 596 496 436
    Mistr dílen Radek Vavrouch vavrouch@gascontrol.cz 596 496 423
    Projekce 596 496 435
    Vedoucí projekce Ing. Roman Buryjan buryjan@gascontrol.cz 596 496 435
    Realizace plynárenských a energetických staveb
    Vedoucí střediska Mgr. Martin Podlucký podlucky@gascontrol.cz 596 496 446
    Realizace vysokotlakých plynovodů a průmyslových staveb
    Vedoucí střediska Miloš Thuroczy thuroczy@gascontrol.cz 596 496 429
    Odorizace, servisní středisko odorizace@gascontrol.cz
    Servis RS, OSGC, CNG Bc. Roman Martinek martinek@gascontrol.cz 608 736 253
    Výroba OSGC Bc. Martin Štefánik stefanik@gascontrol.cz 724 894 892
    Kotelny a plynofikace
    Vedoucí divize kotelen a plynofikací Gustav Bromek bromek@gascontrol.cz 606 255 055
    Speciální práce - uzavírání potrubí pod tlakem
    Vedoucí speciálních prací Radim Mucha mucha@gascontrol.cz 596 496 401
    Bioplynové stanice
    Vedoucí divize BPS Jan Michálek michalek@gascontrol.cz 775 116 242
    Plynoměrová služba a odečty plynomery@gascontrol.cz 596 440 012
    Vedoucí plynoměrové služby a dodávek plynoměrů Dan Zwyrtek zwyrtek@gascontrol.cz 607 109 298
    Odečty Petr Zym zym@gascontrol.cz 721 372 541
    Důlní divize
    Vedoucí důlní divize Ing. Tomáš Malíř malir@gascontrol.cz 724 015 334
    Stavební divize
    Vedoucí stavební divize Ing. Dušan Duda duda@gascontrol.cz 601 372 134
    Sklad 596 496 438
    Vedoucí skladu Lenka Kovácsová kovacsova@gascontrol.cz 596 496 437
    Doprava 596 496 446
    Vedoucí dopravy Mgr. Martin Podlucký podlucky@gascontrol.cz 596 496 446
    Školicí středisko
    Vedoucí školicího střediska Iveta Alešová alesova@gascontrol.cz 775 643 151
    Autoservis, přestavba vozidel na CNG
    Vedoucí autoservisu David Greń gren@gascontrol.cz 724 519 653
    Čerpací stanice
    Benzinová stanice Havířov-Suchá Bc. Petra Holišová cerpacka@gascontrol.cz 596 420 613
    Benzinová a CNG stanice Dobrá u FM Jana Váňová plnickafm@gascontrol.cz 724 321 494
    CNG Stanice Havířov-Prostřední Suchá David Greń gren@gascontrol.cz 724 519 653
    IT oddělení
    IT Tomáš Bezděk admin@gascontrol.cz 725 582 070
    LPG lpg@gascontrol.cz 724 048 550
    vedoucí střediska LPG, GOK Jan Michálek michalek@gascontrol.cz 775 116 242