Volné pozice

Technik realizace staveb

Pracovní náplň – práce v technickém oboru

  • odborné vedení technologických staveb – regulačních stanic plynu, CNG stanic, plynovodů a jiných produktovodů
  • po zapracování projektové řízení staveb

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru, praxe výhodou
  • dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • kreativitu a technické myšlení
  • komunikační a organizační dovednosti
  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu a preciznost
  • min. základní znalost AJ
  • znalost práce s PC
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • stabilní zázemí perspektivní společnosti
  • příležitost pro rozvoj a kariérový růst
  • podporu vzdělávání
  • možnost využití firemních rekreačních zařízení v Krkonoších a Komorní Lhotce
  • a další firemní benefity

Svářeč

Pracovní náplň

  • svařování a pokládky plynovodů VTL, STL, NTL
  • svařování potrubí svařovacími automaty  Lincoln Electric Power  Wave s 350
  • montáže technologických celků
  • výroba regulačních stanic plynu
  • výroba plnicích stanic CNG
  • svařování a montáže produktovodů
  • průmyslové montáže

Požadujeme

  • platnou státní zkoušku dle ČSN EN ISO 9606-1 ( ČSN EN 287-1), vhodné i dle doplňujících norem PED 97/23/EC a dle ČSN EN 12732, požadované metody svařování  111, 311, 135, 136 nebo 141
  • zkušenost se svařováním potrubí, ideálně v oboru plynárenství
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, schopnost poradit si s nepředvídanými situacemi
  • ochota cestovat
  • řidičské oprávnění sk. B, výhodou skupina C – profesní

Nabízíme

Rozpočtář - kalkulant

  • oceňování rozpočtů (prací a výrobků)
  • tvorba cen
  • vypracování obchodních nabídek

Požadujeme

  • zkušenosti s rozpočtováním, znalosti ceníků URS
  • znalost práce s PC (MS Office, Kross)
  • SŠ vzdělání technického směru, praxe min. 3 roky v oblasti rozpočtování inženýrských a technologických staveb
  • zodpovědnost
  • důslednost
  • samostatnost
  • flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

V případě Vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy s průvodním dopisem na adresu:

GASCONTROL, společnost s r.o.
Nový Svět 1407/59a
735 64 Havířov – Prostřední Suchá

nebo elektronicky na e-mailovou adresu: ou(at)gascontrol.cz