Kompozitní systémy GC WRAP

Ve spolupráci s dceřinou společností GASCONTROL POLSKA uvádíme na trh kompozitní systémy GC WRAP.  Jedná se o skupinu produktů, které se používají k opravám a obnovování původní provozní pevnosti poškozených nebo zkorodovaných tranzitních potrubí. Takto lze opravy plynárenské sítě provádět v rozsahu různých průměrů a tvarů, bez ohledu na projektovaný tlak daného potrubí.

Moderní opravárenská technologie obnovuje pevnost poškozených plynovodů a prodlužuje jejich životnost na 50 let. Všechny složky systémů jsou z vysoce kvalitních materiálů vyrobených ze skelného vlákna, uhlíkového vlákna a speciálně vybíraných epoxidových pryskyřic.

Epoxidový primer GC WRAP – HSEP

Používá se spolu s bandážemi GC Hydro Wrap k opravám a obnovování původní provozní pevnosti poškozených a zkorodovaných potrubí nebo tlakových nádob. Primer HSEP zajišťuje strukturální a na místě vytvrzovanou vrstvu i chemickou ochrannou bariéru díky jednoduché a rychlé aplikaci.

Epoxidová plnicí hmota GC WRAP – HSEF

Používá se společně s epoxidovým primerem HSEP a bandáží ze série GC WRAP jako plnidlo pro regeneraci a obnovení původní provozní pevnosti poškozených a zkorodovaných potrubních systémů, ale rovněž tlakových nádrží. Epoxidový tmel HSEF je rychleschnoucí dvousložková hmota, která při pokojové teplotě tuhne během cca 5 minut.

Zpevňující GC HYDRO WRAP

systém ze strukturovaného skelného vlákna / uretanu aktivovaného vodou byl navržen pro zpevňování potrubí způsobem, který umožní jeho další provozování při maximálním přípustném provozním tlaku (MAOP) bez odpojování instalace.

Opravná sada GC LSK WRAP a GC LSK WRAP NP

Univerzální opravný systém byl navržen týmem zkušených inženýrů k tomu, aby umožnil trvalé zastavení úniků (kapalných i plynných médií) na potrubích i tvarovkách způsobem, který zajistí jejich další bezpečné provozování bez nutnosti odstávky instalace (LSK) a v podmínkách dočasného vypuštění tlaku z potrubí  (LSK NP).

GC CARBON WRAP

Zpevňující systém ze strukturovaného uhlíkového vlákna impregnovaného epoxidem. Prevence koroze i opravy zkorodovaného a poškozeného potrubí či infrastruktury. Jedná se  o pokročilé technologické kompozitní řešení, které se využívá při obnovování původních projektovaných specifikací poškozeného potrubí nebo tlakových nádrží.

GC HS EPS

Dvousložková epoxidová plnící hmota v pevném stavu je dvousložkový epoxidový tmel určený k ručnímu smísení při pokojové teplotě. Jedná se o látku, která byla vyvinuta pro velmi širokou škálu použití v rámci údržbových prací či při opravě potrubí a konstrukcí, které mohou být vystaveny působení vysokých teplot, u všechtypů průmyslových instalací.

 

Produkty GC WRAP plně vyhovují mezinárodním technickým normám: ISO TS 24817 a ASME PCC-2.

https://www.izolacjerur.com.pl/

Máte dotaz?

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám. Náš odborný pracovník Vám na dotaz odpoví do 1 týdne.