Oferta
Kontakt
Nový Svět 59a/1407, 735 64 Havířov - Suchá
Republika Czeska (fotogaleria)
tel.: +420 596 496 411, GSM: +48 604 912 156
fax: +420 596 412 397
e-mail: gascontrol@gascontrol.cz Napisz do nas mapa
Wstęp Badania, rozwój, innowacje Projekt DAMEOD
Projekt DAMEOD - zdalny pomiar koncentracji nawaniacza
"Tento projekt je spolufinancován ze státního rozpočtu a strukturálních fondů ES prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu". Vyhlašovatelem tohoto programu je Ministerstvo průmyslu a obchodu.DAMEOD – monitoruje na koncových plynárenských sítích tyto veličiny:
- množství odorizace v zemním plynu
- tlak
- teploty
- průtoky
- binární vstupy (maximálně 8, dle požadavku odběratele)
Zařízení je ovládáno přes GSM/GPRS modem.
Napájení » je možno zvolit prostřednictvím solárního panelu nebo elektrické sítě 230/50 Hz.
Umístění
DAMEOD je umístěn v celokov. uzamykatelné skříni v provedení pro venkovní prostředí.
Skříň je rozdělená na 3 samostatné hermeticky od sebe oddělené prostory. Zařízení je možné umístit na ocelový sloup nebo nainstalovat na objekt, kde bude prováděno měření.
Doba trvání projektu
2005 – 2007
Výsledkem řešení projektu je přístroj DAMEOD » Monitorováním hodnot odorantu a ostatních veličin v nastavených mezích umožňuje sledovat předem nadefinovanou minimální a maximální hodnotu. Překročením těchto hodnot dojde k odeslání alarmu na dispečink, popřípadě k jeho provozovateli pomocí modemu na SW-PC, popřípadě prostřednictvím mobilního telefonu.




